Strona główna  ›  Jednostka  ›  Opis

Opis

Tramwaj wodny „Pociejewo” to łódź motorowa przeznaczona do przewozu dwunastu pasażerów oraz dwóch członków załogi. Powstała na bazie kadłuba aluminiowego, którego producentem jest firma Waterbus s.c. specjalizująca się w budowie kadłubów, ram a także samych łodzi. Projekt nadbudowy łodzi wykonany został przez firmę TOYA DESIGN.

 

W czasie rejsu pasażerowie korzystać mogą z dwóch pokładów zewnętrznych (w tym jednego z zadaszeniem) oraz przestronnej kabiny pasażerskiej wyposażonej w wygodne tapicerowane siedziska z własnymi stolikami, a także bufet i toaletę.  Dodatkowo w siedziskach zewnętrznych umieszczony został wymagany osprzęt ratowniczy. Kabina pasażerska oprócz wentylacji posiada również system grzewczy, który zapewnia komfort podróży także w chłodniejsze dni.

 

Niewątpliwą zaletą łodzi jest jej konstrukcja, która pozwala na dużą swobodę i zastosowanie indywidualnych rozwiązań przy projektowaniu części użytkowej łodzi. Dzięki temu sprostać może oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 
© 2016  |  PKS Konin S.A.
Projekt i realizacja KAMPEKI